Exklusivní 13 nových gameplay videí !


Tohle prostě nemá cenu okecávat! Francouzský Jeuxvideo přinesl dávku 13 gameplay videí. Ty tak představují úplně všechny lokace, vozy, speciální módy i multiplayer. Užijte si tu jízdu! PUSH IT! DiRT 2!

DiRT Tour


Trailblazer – Utah (MP)


Landrush – Mexico (MP)


Rallycross – Los Angeles (MP)


Trailblazer – Maroko (MP)


Domination – Londýn (MP)


Gate Crasher (MP)


Rally – China


Last Man Standing – Japonsko


Trailblazer – China


Rallycross na X-Games – Japonsko


Raid – Chorvatsko


Rallycross – Los Angeles

Datum: 2850 dní zpět | Vydal: Jake

Porovnání grafiky u Xboxu a PS3 verze


Eurogamer přináší video porovnávající obě konzolové verze mezi sebou. Rozdíl mezi grafikou na Xboxu 360 a Playstationu 3 není moc velká, obě verze jsou v podstatě shodné. Bližší prozkoumání však přináší zjištění, že PS3 používá jen 2×AA (AntiAliasing), kdežto Xbox 360 se vytáhne s 4×AA. Ostřejší obraz tedy přinese Xbox, který je na tom lépe i s vertikální synchronizací. Podobný rozdíl byl i u předchozí hry na enginu EGO. Od GRiDu se vše zlepšilo a během hraní je nevýhoda PS3 lidským okem téměř nerozpoznatelná.

Datum: 2858 dní zpět | Vydal:

Gameplay videa od Codies a hráčů


Několik gameplay videí se vyrojilo hned po vypuštění demoverze. Hned to první je dokonce přímo od Codemasters. Jedná se o záznam nejlepší jízdy všech lidí ze studia a cílem fanoušků samozřejmě není nic jiného, než čas 2:51.93 překonat. Zbylé videa jsou už jen normální záznamy fanoušků.

Datum: 2868 dní zpět | Vydal:

Představení Gate Crasheru ve videorecenzi


Chorvatský Gamereport přináší videorecenzi hry DiRT 2 ve které není vůbec nic nového. Z toho důvodu nemá cenu jej překládat. Chorvatština je navíc celkem srozumitelná a tak se stačí zaposlouchat. DiRT 2 získal v hodnocení dvojice redaktorů plných 5 bodů z 5! „Vtípků“ si raději nevšímejte a užijte si nové obrázky, které alespoň ukazují mód Gate Crasher poprvé v akci. Více o speciálních módech se dočtete v samostatném článku.

Datum: 2868 dní zpět | Vydal:

E3 Gamesyde Gameplay


U Gamersyde mají nyní problémy s konektivitou, takže zatím pouze linky:

1.video – Rallycross – Mitsubishi Lancer EVO X – Shibuya, Japan
http://betav2.gamersyde.com/…1452_en.html

2.video – Rallycross – Mitsubishi Lancer EVO X – Battlersea aréna, Londýn
http://betav2.gamersyde.com/…1469_en.html

3.video – Rally Raid – některý z Trophy Trucků – Baja Desert, Kalifornie
http://betav2.gamersyde.com/…1464_en.html

Datum: 2944 dní zpět | Vydal:

E3 Gametrailers Gameplay #2


Na druhém videu serveru GT se znovu podíváme do Londýnské arény Battlersea s vozem EVO X. Je evidentní, že se redaktor rozhodl zevrubně otestovat hru a tak se na konci dočkáme bugu, který pošlou vůz do nesmyslných kotrmelců. Třetí GT video přináší okruhové závody Trophy Trucků, konané pravděpodobně v Californských pouštích.

Datum: 2944 dní zpět | Vydal:

E3 Jeuxvideo Gameplay


Tentokráte tu máme příděl 2 videí. Na prvním vidíme další z mnoha jízd se Subaru Imprezou WRX STi v Chorvatských horách při docela slušném demoličním projetí RZ této rally. Druhé video přináší první pohled i do třetího a zároveň posledního závodu, které E3 demo obsahuje a to Rally Raid s vozem Trophy Truck v Californské poušti Baja Desert.

Datum: 2945 dní zpět | Vydal:

E3 Gameplay


Máme tu další gameplay na kterém je opět vidět jízda s vozem Subaru Impreza WRX STi N14 při Rally v Chorvatských horách. Až na některé probržděné zatáčky je to celkem pěkná jízda. Musíme si ale všimnout důležité věci, která není v rally hrách až tak obvyklá – na trati jsou kromě vás i ostatní závodníci startující v obvyklých intervalech. Díky tomu můžou vznikat situace kdy hráč dojede protivníka, který chyboval nebo má technický problém a bude ho muset předjet, což nemusí být na takové prašné úzké trati vůbec jednoduché. To samé, ale v opaćném gardu, se může stát když hráč pojede moc pomalu.

Datum: 2945 dní zpět | Vydal:

E3 Gametrailers Gameplay


První gameplay z E3 Dema s vozem Mitsubishi Lancer Evo X v rallycrossovém závodě v diváky přeplněné aréně Battlersea poblíž Londýna. Protivníci jsou hvězdy mezi jezdci – Dave Mirra, Travis Pastrana a Ken Block.

"

Datum: 2945 dní zpět | Vydal:

E3 Gamecult Gameplay


První gameplay z Rally závodu s vozem Subaru Impreza WRX STi N14 v Chorvatských horách. Jízda to není nic moc a někteří fanoušci podle videa hodlají tvrdit, že fyzika není vůbec předělaná. To samozřejmě nemůžou poznat.

Datum: 2945 dní zpět | Vydal:


MAFIA II! MAFIA II - PC 1099, X360 1499, PS3 1599!
PC-1099kč X360-1499kč PS3-1599kč

Medal of Honor - Tier 1 - PC 1099kč, Xbox/PS3 1399kč!
PC 1099kč, Xbox/PS3 1399kč

Starcraft II - Wings of Liberty - PC 1399kč!
PC 1399kč