Čeká nás 10 zemí, ale kolik lokací?


Zatím není znám přesný seznam lokací na kterých se bude celá řada 100 závodních eventů odehrávat, ale něco málo jsme už zjistili. Stačí se dívat po videích a pár vteřin přemýšlet. Kde všude se tedy postavíme na start s našimi plechovými mazlíčky? Bude to sice 10 zemí, ale rozhodně ještě více lokací! P.s: Odkazy u jednotlivých závodů vedou vždy na gameplay video z dané lokace.

Chorvatsko - již několikrát dokola omílané slunné Chorvatské hory. Zajezdíme si tu minimálně rally na krásných klikatých silničkách. Na jedné straně cesty je každou chvíli sráz a velké nebezpečí v případě sebemenší chybi. Jak to tam vypadá je vidět například na tomto gameplay videu.

Londýn - ve Velké Británii se pravděpodobně odehraje více závodů v různých kategoriích. Znám je zatím jen tento rallycrossový závod v Londýnské aréně Battlersea u elektrárny.

Kalifornie - další slunná lokace nám přinese především závody Trophy trucků, off-roadů a kamiónů. Nacházi se zde totiž poušť na které se konají závody ve stylu Dakaru. Cesty vedou i po útesech na pobřeží a to přímo po hraně. Baja Desert je to pravé místo pro vyřádění se v hromadách písku. Dočkáme se samozřejmě několika eventů - od stadiónových až po téměř volnou jízdu přírodou (spodní video na obou odkazech).

Tokyo / Shibuya - i v Japonsku se zřejmě dočkáme několika různých závodů. Znám je zatím jen rallycrossový okruh ve Tokyjské Shibuye. Ve stejném místě se mimochodem konaly i driftové závody ve studiovém bratříčkovi Race Driver GRiD.

Další lokace - tak trochu oficiálně byla řeč o Utahu, což uź není daleko ani k suprovým závodům na hoře Pikes Peak, které snad nebudou chybět. Druhou nepřímo prozrazenou lokací je pak Malajsie.

Datum: 2936 dní zpět | Vydal: Jake


MAFIA II! MAFIA II - PC 1099, X360 1499, PS3 1599!
PC-1099kč X360-1499kč PS3-1599kč

Medal of Honor - Tier 1 - PC 1099kč, Xbox/PS3 1399kč!
PC 1099kč, Xbox/PS3 1399kč

Starcraft II - Wings of Liberty - PC 1399kč!
PC 1399kč